خرید دستگاه تصفیه آب صنعتی

خرید دستگاه تصفیه آب صنعتی

خرید دستگاه تصفیه آب صنعتی: اگر به دنبال خرید دستگاه تصفیه آب صنعتی با کیفیت بالا و قابل اعتماد هستید، شرکت آبین گستر بهترین گزینه برای شماست. این مجموعه به شما امکان می‌دهد تا به صورت آنلاین انواع دستگاه‌های تصفیه آب صنعتی را بررسی و مقایسه کنید تا بهترین انتخاب براساس نیازهای خودتان را داشته باشید.

 با مراجعه به وب‌سایت آبین گستر، به وسیله ارائه اطلاعات دقیق و جامع درباره ویژگی‌ها و عملکرد دستگاه‌ها، شما را در فرآیند تصمیم‌گیری یاری می‌کند. با تماس با کارشناسان واحد فروش شرکت ما، می‌توانید اطلاعات بیشتری درباره انواع دستگاه‌های تصفیه آب صنعتی دریافت کنید.

با توجه به تخصص و تجربه کارشناسان ما، شما می‌توانید با اطمینان دستگاهی با کارایی بالا و با بهره‌گیری از تکنولوژی به‌روز را انتخاب کنید. این اطلاعات و امکانات به شما کمک خواهند کرد تا فرآیند خرید دستگاه تصفیه آب صنعتی را به سادگی و به صورت آگاهانه انجام دهید. با استفاده از خدمات حرفه‌ای آبین، می‌توانید بهترین بهره را ببرید.

قیمت-دستگاه-تصفیه-آب-صنعتی

معرفی دستگاه تصفیه آب صنعتی

دستگاه تصفیه آب صنعتی، با استفاده از مراحل و فیلترهای مختلف، آب را تصفیه می‌کند. این دستگاه از سه بخش اصلی تشکیل شده است: پیش تصفیه، واحد اسمز معکوس (RO) و پس تصفیه. بسته به نوع و شرایط آب ورودی و هدف تصفیه، این دستگاه از فیلترها و روش‌های فیزیکی و مواد شیمیایی مختلف برای فیلتراسیون آب استفاده می‌کند.

دستگاه تصفیه آب صنعتی پیش‌تصفیه شامل فیلترهای کربنی، شنی، میکرونی و ستون‌های سختی‌گیر می‌باشد. واحد RO که مرحله اصلی فیلتراسیون آب است، از فیلترهای ممبران صنعتی تشکیل شده است. این ممبران‌ها آبی با خلوص بالا و بدون حضور هیچ نوع ذرات آلاینده تولید می‌کنند.

در بخش پیش تصفیه دستگاه، برای استفاده از آب تصفیه شده، می‌توان از روش‌های مختلف برای تصفیه نهایی آب استفاده کرد. دستگاه‌های تصفیه آب صنعتی در صنایع مختلف از جمله صنایع غذایی، نوشیدنی، داروسازی، لوازم آرایشی و بهداشتی، کشاورزی و هر کاربرد دیگری که نیاز به آب تصفیه شده با خلوص بالا دارد، گزینه‌ی مناسبی برای انتخاب است.

ضرورت خرید دستگاه تصفیه آب صنعتی

یکی از مواد اولیه بسیار حیاتی و گسترده‌ای که در صنایع مختلف استفاده می‌شود، آب است. امروزه به دلیل کاهش منابع آب تمیز و شیرین و همچنین نیاز بیشتر صنایع به آب تصفیه شده، استفاده از دستگاه‌های تصفیه آب صنعتی بسیار افزایش یافته است. این دستگاه‌ها به صورت گسترده‌ای در صنایع مختلف و حتی برای تامین آب شرب در مقیاس بزرگ استفاده می‌شوند. از این رو، خرید و استفاده از دستگاه‌های تصفیه آب صنعتی برای مصارف صنعتی و نیمه صنعتی بسیار مهم و ضروری است.

موضوع تصفیه آب به یکی از جنبه‌های حیاتی در صنعت تولید در سراسر جهان تبدیل شده است. اهداف اصلی استفاده از تصفیه‌کننده‌های صنعتی شامل موارد زیر میشود:

 1. کنترل خوردگی و پیشگیری از آسیب‌های ناشی از اکسایش مواد
 2. کنترل تشکیل رسوبات به دلیل حضور نمک‌ها و املاح مختلف در آب
 3. کنترل رشد مواد زنده، از جمله باکتری‌های هوازی و بی هوازی

عملکرد دستگاه تصفیه ب صنعتی

اهمیت شیوه نصب دستگاه تصفیه آب صنعتی

خروجی پساب از دستگاه تصفیه آب RO صنعتی معمولا به انشعاب فاضلاب، که زیر بالاترین نقطه لوله‌های تحت فشار سیستم قرار دارد، متصل می‌شود. اگر روی خط خروجی پساب، شیر اتوماتیک یا فشارشکن نصب نشده باشد، آب پس از خاموش شدن دستگاه به حرکت خود ادامه داده و باعث ایجاد خلا در سیستم RO خواهد شد. این موضوع می‌تواند با اندازه‌گیری دقیق و به موقع فشار آب در لوله‌ها پیشگیری شود.

هنگامی که یک خلاء ایجاد می‌شود، آب داخل لوله‌های تحت فشار ممبران خالی می‌شود. اگر از اتصالات ویکتالیک در نصب دستگاه تصفیه آب صنعتی استفاده شود، هوا قادر است به داخل وارد شده و جایگزین آب در لوله‌های تحت فشار ممبران شود. وقتی که دستگاه تصفیه آب صنعتی خالی شود، هوا که وارد شده است، ممکن است باعث ورود باکتری‌ها و آلودگی‌های دیگر به سیستم شود، که این موضوع باعث ایجاد رسوب بر روی ممبران‌ها خواهد بود.

در صورت روشن شدن مجدد دستگاه، احتمال وارد شدن آسیب به پوشش فایبرگلاس و قسمت آنتی تلسکوپی انتهای ممبران وجود دارد. برای رفع این مشکل، از یک شیر یک‌طرفه استفاده می‌شود که تنظیم شده است که در فشار بین 1 تا 2 psi باز شود. این شیر روی خط خروجی پساب نصب شده و اجازه ورود هوا به سیستم تنها در زمان خلا را ممکن می‌سازد.

تصفیه آب نیمه صنعتی

سازنده دستگاه تصفیه آب

شرکت آبین گستر تولید کننده دستگاه‌های تصفیه آب صنعتی و نیمه صنعتی با استفاده از روش اسمز معکوس و دستگاه‌های آب شیرین‌کن برای ایستگاه‌های آب شیرین در شهرهای کوچک، شرکت‌های تصفیه آب آشامیدنی و همچنین تصفیه آب برای صنایع مختلف می‌باشد.

با توجه به مسائل متعدد مربوط به آب‌های خام برای استفاده به عنوان آب‌نوشیدنی یا صنایع مختلف و نیاز فوری به تصفیه و شیرین‌سازی آن‌ها، شرکت آبین گستر، همراه با سایر تولیدکنندگان دستگاه‌های تصفیه آب، با بهره‌گیری از دانش روز و تجهیزات پیشرفته، کارخانه‌ای برای محاسبه و طراحی دستگاه‌های تصفیه آب به روش اسمز معکوس راه‌اندازی نموده است.

یکی از مزایای اصلی در طراحی و ساخت دستگاه تصفیه آب صنعتی توسط شرکت آبین گستر، ارائه طراحی به روز با قیمت مناسب، همراه با گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش طولانی مدت است. این شرکت پس از بررسی مشکلات موجود در آب و نیازهای مصرفی، به مشاوره، طراحی و آماده‌سازی مشخصات فنی و ارائه آن به همراه انتخاب دقیق تجهیزات مورد استفاده به مشتریان عزیز  می پردازد.

با افتخار شما را به شرکت آبین گستر معرفی می‌کنیم، یکی از پیشروها در زمینه طراحی و تولید دستگاه‌های تصفیه آب صنعتی. این شرکت، با بهره‌گیری از مدیران و تیم متخصص خود، در زمینه تولید تجهیزات مورد نیاز صنایع آب و فاضلاب فعالیت دارد. انواع سیستم‌ها و دستگاه‌های متنوعی برای استفاده در صنایع آب و فاضلاب توسط این شرکت تولید می‌شود.

می‌توان گفت که شرکت ما، دستگاه‌های تصفیه آب و فاضلاب، سیستم‌های پیش‌تصفیه و مواد و قطعات مورد نیاز برای تجهیزات آب و فاضلاب را طراحی و تولید می‌کند.

قیمت دستگاه تصفیه آب صنعتی

در تعیین قیمت دستگاه تصفیه آب صنعتی ، موارد زیر نقش اساسی دارند:

 1. میزان خلوص آب تصفیه شده
 2. کیفیت آب ورودی
 3. حجم آب تصفیه شده مصرفی مورد نیاز در یک روز
 4. تعداد ممبران‌های استفاده شده در دستگاه
 5. قدرت پمپ‌های RO (دستگاه‌های با ظرفیت بالاتر، به پمپ با قدرت بیشتری نیاز دارند)
 6. برند قطعات استفاده شده در دستگاه تصفیه آب صنعتی
 7. نوع و جنس شاسی و لوله‌کشی
 8. اتوماسیون دستگاه (مانند استفاده از PLC یا سیستم‌های کنترلی دیگر)
 9. نوع آلاینده‌هایی که باید از آب حذف شوند.

با توجه به موارد گفته شده، برای دریافت خدمات مشاوره تخصصی دستگاه تصفیه آب صنعتی و استعلام قیمت، با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

معرفی دستگاه تصفیه آب صنعتی

خرید دستگاه تصفیه آب صنعتی 

به عنوان یک شرکت پیشرو در زمینه فروش دستگاه‌های تصفیه آب صنعتی، آبین گستر با بهره‌مندی از بهترین کیفیت و تضمین اصالت تجهیزات، گزینه‌ای قابل اعتماد برای نیازهای شما در این حوزه محسوب می‌شود. این مجموعه با تعهد به ارائه تجهیزات با کیفیت بالا و به استانداردهای بین‌المللی، به اطمینان می‌رساند که دستگاه‌های تصفیه آب صنعتی ارائه شده، عملکرد مطلوبی داشته و تمامی نیازهای شما را برآورده می‌نماید.

با خرید دستگاه تصفیه آب صنعتی از شرکت آبین گستر، می‌توانید از خدمات تصفیه آب صنعتی نیز بهره‌مند شوید. کارشناسان متخصص این مجموعه با تجربه و دانش فنی خود، به شما کمک می‌کنند تا دستگاهی که با نیازها و انتظارات شما سازگار است، انتخاب کرده و از خدمات مشاوره ما به بهترین صورت ممکن استفاده کنید.

شماره های تماس:

02637853001
02637853002
09125417503